Sohbet Ederken Radyo Dinle

Zurna sohbet odalarımıza bağlandıktan sonra canlı yayın akışımıza kulak verebilir, sohbet ederken canlı yayın yapmakta olan programcı dj arkadaşlarımıza eşlik edebilirsiniz. Zurna chat sohbet odalarımız içeriğinde eğlenceye dair yapabileceğiniz alternatif aktivitelerden en fazla dikkat çeken kesinlikle Radyo odamız olmuştur. Sitemiz içerisindeki radyo odası genelinde canlı sohbet yapabilir, sevdiğiniz kişilere istek parça göndererek jest yapabilirsiniz.

Zurna Radyo Dinlemek Ücretsiz mi?

Zurna Fm Radyo sitesinde canlı müzik dinlemek ve canlı sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Telefonumdan Radyo Dinleyebilmem Mümkün mü?

Evet, zurna radyo tüm mobil cihazlara uygun olarak tasarlanmıştır. Cep telefonu, notebook, ipad, tablet vb. cihazlarınız ile zurnaradyo.net aracılığı sayesinde müzik dinleyebilirsiniz.

Nasıl İstek Parça İsterim?

Sevdiklerinize istek parça armağan edebilme olanaklarından yararlanmanız çok basit. Yapmanız gereken şey sohbet odalarımız içerisinde #Radyo odasına giriş yapıp, örnek: !istek Sezen Aksu – Geri Dön ( Mesajınız ) şeklindedir. Sohbet sitelerimize giriş yapmadan istek yapabilmek için ana sayfa üzerinden istek iste butonuna tıklayınız.

Siz değerli misafirlerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için önerilerinizi çok önemsiyoruz. Bizlere önerileriniz olduğunda iletişim butonundan ulaşabilirsiniz. Nevada and strip gaming revenues decline in february chicago food fest struggles as revenues dwindle diminish conveys a lessening of the strength or college essay writing service quality of something.